درباره ما

پرگاس Pergaas در زمینه شغلی و سرمایه گذاری تجاری، با کادری مجرب و نیز با همکاری وکلای درجه یک کشور ترکیه، که مسلط به امور سرمایه گذاری خارجیان می باشند و همچنین مشاورین مالی ترکیه ای باسابقه و مطرح، بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری مطمئن و ایمن تاجران محترم فراهم آورده است.
هدف ما این است که برای مهاجرین و سرمایه گذاران، فضایی امن جهت نیل به اهداف سرمایه گذاری، خرید املاک، مهاجرت، راه اندازی کسب و کار و…، فراهم آوریم و شرایطی را ایجاد نماییم تا مسیر انجام انواع پروژه هایتان را با کمال آرامش و در کمترین زمان ممکن، به پایان برسانید. بنگاه های اقتصادی کشور ترکیه را به خوبی کشف کرده ایم و نتیجه سال ها تجربه خود را در اختیار ایرانیان عزیز قرار خواهیم داد و با کمال اطمینان، صحت و سلامت تمامی مراحل را تضمین کنیم.

مجموعه PERGAS در سال 2008 در شهر استانبول ترکیه، با هدف ارائه خدمات مهاجرتی، اقامتی، سرمایه گذاری و انواع امور مالی، خرید و رهن و اجاره انواع ملک، تحصیل، راه اندازی انواع کسب و کار، تاسیس گردید. پرگاس Pergaas با کادری مجرب، متخصص، تحصیل کرده در صنعت توریسم و بازرگانی و به صورت کاملا تخصصی، با بیش از یک دهه تجربه و انجام مشاوره و خدماتی کاملا موفق، با افتخار فعالیت داشته است. مجموعه PERGAS به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، مشاوره و خدمات خود را ارائه می دهد. ارائه پکیج های اقامتی در ترکیه، اروپا و کانادا نیز، بخشی دیگر از فعالیت های این مجموعه می باشد. همچنین در زمینه سرمایه گذاری از طریق املاک در سراسر ترکیه، از قبیل استانبول، آنتالیا، آلانیا و دیگر کلان شهرهای توریستی و تجاری با همراهی تیم مجرب مشاوران ما، قادر به خرید ملک مورد نظر خود از کلیه سازندگان پروژه های شناخته شده و بزرگ کشور ترکیه به صورت مستقیم خواهید بود.

keyboard_arrow_up