تجارت سودآور در ترکیه

turkey-flag-background

تجارت سودآور در ترکیه

تجارت سودآور در ترکیه Profitable Trade In Turkey برای  افراد خارجی: موضوع مهمی که از همان ابتدا باید توجه داشته باشید این است که برای افتتاح مغازه و یا ایجاد هر نوع کسب و کاری در کشور ترکیه نیاز به ثبت شرکت دارید.

تجارت سودآور در ترکیه

همه سرمایه گذاران می دانند که ایجاد یک شرکت در خارج از کشور مانند کشور مبدا آسان نیست. دلیل اصلی این امر فقط عدم آگاهی از قوانین و تعهدات مالیاتی کشور جدید نیست بلکه باید تجارت، محیط و نیازهای آن کشور را نیز درک کنید. برای شروع یک تجارت در یک کشور جدید به مشاوران اقتصادی و آگاه به امور آن کشور نیاز دارید تا بتوانید به درستی کار خود را در آن کشور شروع کنید.

آیا به دنبال راه اندازی یک تجارت سود آور در ترکیه هستید؟ اگر بله، در این مقاله یک راهنمای کامل از الزامات قانونی، برای شروع یک تجارت سود آور در ترکیه به عنوان یک خارجی را در اختیار شما قرار می دهیم.

تجارت سودآور در ترکیه

شرکت پرگاس با کادری با سابقه و مجرب آماده پاسخگویی به سوالات شما هم میهنان عزیز در زمینه سرمایه گذاری، ثبت شرکت و ثبت برند می باشد. شرکت پرگاس با ارائه یک تحلیل عمیق از بهترین فرصتهای شغلی کوچک و بزرگ در ترکیه و مجموعه ای از الگوهای مناسب کسب و کار در صنعت، الزامات قانونی، آنالیز بازار و هر چیز دیگری که برای شروع یک تجارت سودآور در ترکیه لازم است را با جزئیات مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد داد. بنابراین کلاه کارآفرینی خود را بر سر کرده و تجارت در کشور جدید را با به کارگیری مشاوره مطمئن و کارساز مشاوران آگاه به امور و وکلای مجرب، شروع کنید.

تجارت سودآور در ترکیه

طی سال های اخیر، ترکیه به دلیل موقعیت تجاری منحصر به فرد خود بین آسیا، اروپا و خاورمیانه، سرمایه گذاران خارجی زیادی را به سمت خود جلب کرده است. این کشور به عنوان کشوری با اهمیت در سطح جهانی شناخته می شود که بسیاری از شرکت های دولتی و بین المللی دفاتر خود را در شهرهای بزرگ و اطراف آن باز می کنند. اکثریت قریب به اتفاق شرکت های بزرگ در استانبول و آنکارا مستقر هستند. این کشور با داشتن اقتصاد پر رونق رو به جلو، موقعیت ژئوپلیتیکی فوق العاده، فرصت های خوش آتیه، جامعه تجاری سخت کوش و جمعیت جوان، یک مکان تجاری شگفت انگیز برای کارآفرینان جهت راه اندازی یک تجارت سودآور در ترکیه است.

تجارت سودآور در ترکیه

علاوه بر سوددهی بالا در تجارت و اقتصاد رو به رشد ترکیه، طبق قانون از سال 2017، سرمایه گذاران خارجی می توانند با ایجاد تجارت و سرمایه گذاری در ترکیه، تابعیت و شهروندی این کشور را نیز به دست آورده و ازمزایای آن بهره مند شوند.

  • با سپرده  گذاری حداقل 500 هزار دلار در بانک های عامل ترکیه
  • اشتغال زایی برای حداقل 50 نفر ترک تبار
  • خریداری املاک غیر منقول به ارزش 400 هزار دلار
  • خرید اوراق بهادار به ارزش حداقل 500 هزار دلار

می توانید تابعیت ترکیه  را بدست آورید. اینها و موارد دیگر می توانند دلایل شروع راه اندازی یک تجارت سودآور در ترکیه و نویدبخش یک زندگی ایده آل و پرسود باشد.

تجارت سودآور در ترکیه

در اکثر اوقات در کشور ترکیه، خارجی ها تمایل به شروع به کار تجاری دارند که موانعی مانند ندانستن زبان تأثیری بر روی سرمایه گذاری آنها نگذارد بنابراین آنها کافه ها، رستوران ها و شرکت هایی را افتتاح می کنند که خدمات را منحصراً به جامعه مهاجران ارائه می دهد. به همین دلیل، این تجارت تا حدودی محدود می شود. گر چه نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت که اگر به زبان ترکی صحبت نکنید، مشکلات ویژه ای به عنوان مثال در هنگام خرید لوازم و نیز هنگام تعامل با مشتریان محلی در کسب و کارتان خواهید داشت اما اجازه ندهید این امر، فکر شما را محدود کند زیرا ترکیه بازار بزرگی برای مشاغل مختلف را در اختیار دارد. اجازه ندهید که ترس های غیر ضروری از کار در یک محیط جدید، گزینه های شما را محدود کنند.

تجارت سودآور در ترکیه

بررسی کنید ببینید که آیا ایده تجاری شما مؤثر خواهد بود یا خیر؟! هنگامی که ایده ای را برای راه اندازی یک تجارت سودآور در ترکیه و یا در خارج از کشور در سر دارید به شدت توصیه می شود که با مشاوران و وکلای مجرب ایده های خود را در میان بگذارید تا با در نظر گرفتن تمامی ابعاد بتوانید یک تجارت عالی و پرسود را راه اندازی کنید. شرکت پرگاس قدم به قدم از صفر تا صد راه اندازی یک تجارت سود آور در ترکیه در کنار شماست. شرکت پرگاس با بهره گیری از مشاوران حقوقی زبده و وکلای مجرب ترکیه ای، روند این مهم را برای شما هموطنان گرامی تسهیل می کند.

مطمئن باشید که از خدمات یک مشاور حقوقی مطمئن و با تجربه ای استفاده می کنید که قوانین تجارت در ترکیه را به طور کامل می شناسد و قبلاً به مهاجران دیگری، برای ایجاد مشاغل و شروع تجارت سودآور در ترکیه و کشورهای اروپایی، موفق عمل کرده است.

تجارت سودآور در ترکیه

اگر در کاری ورود کنید که قبلا تجربه آن را داشته اید، بسیار مفید خواهد بود. به عنوان مثال راه اندازی رستوران، هتل و… بدون داشتن تجربه کافی و یا بدون مشاوره مطمئن و تخصصی، به احتمال زیاد شکست خواهد خورد. برنامه تجاری و اهداف خود را و اینکه چه کار می خواهید کنید، بودجه و روش تامین آن و اینکه چگونه می خواهید به آنها رسیدگی کنید را به صورت مکتوب برای خود بنویسید.

سازماندهی یک برنامه شغلی مکتوب برای راه اندازی یک تجارت سودآور در ترکیه امری ضروری است زیرا مشکلات و چالش های بالقوه را شناسایی خواهد کرد. این را نیز باید بدانید که طرح های تجاری با فرمت کشورهای مختلف، متفاوت است و این امر نیاز شما به مشاور حقوقی را بیش از پیش پررنگ تر خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید. شرکت پرگاس در همه ساعات آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به هم میهنان عزیز در زمینه های ثبت شرکت، ثبت برند، راه اندازی هر گونه تجارت و کسب و کار و… می باشد.

شرکت پرگاس با کادری مجرب و دلسوز در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد

به پایان مقاله ( تجارت سودآور در ترکیه Profitable Trade In Turkey ) رسیدیم، امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب محترم مفید واقع شود. در صورتیکه هر گونه سوال، نظر و یا پیشنهادی در مورد این مطلب، خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا دارید، از طریق اطلاعات تماس پایین صفحه و نیز فرم زیر می توانید اقدام نمایید. کارشناسان پرگاس در اسرع وقت به سوال هایتان پاسخ خواهند داد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up