ورود به آلمان

germany-immigration-flag-background

ورود به آلمان Germany Entering

شهروندان عضو اتحادیه اروپا می توانند جهت ورود به آلمان بدون ویزا وارد آلمان شوند. شهروندان سایر کشورها برای ورود به آلمان نیاز به ویزا دارند. برای درخواست ویزای کشور آلمان باید به دفتر مسئول منافع کشور آلمان در کشور خود (کنسولگری یا سفارت آلمان) شخصا مراجعه نموده و درخواست خود را جهت دریافت ویزا ارائه نمایید.

ورود به آلمان

نکته: لازم است متقاضیان درخواست ویزا، لیست مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا را از کنسولگری یا سفارت آلمان گرفته، قبل از ارائه درخواست اسناد و مدارک مورد نیاز را آماده نمایید.

هزینه ها و زمان پردازش:

هزینه ویزا را نیز باید از خود کنسولگری یا سفارت آلمان پرسیده و پرداخت نمایید. هزینه ویزا معمولا 60 یورو به ازای هر نفر می باشد. تصمیم گیری در دفاتر مسئول خارج از کشور آلمان، برای ویزای اقامت کوتاه مدت 3ماهه، بین 2 تا 10 روز کاری زمان می برد و در طول دوره تعطیلات (مثلا تعطیلات سال نو میلادی و کریسمس) پروسه پردازش طولانی تر می شود.

اگر قصد دارید برای اقامت طولانی تر درخواست کنید، پردازش و رسیدگی به درخواست ویزا، تقریبا چند ماه طول می کشد. توجه داشته باشید که به دلیل تعدد مراجعین و متقاضیان درخواست ویزا، در بسیاری از دفاتر مسئول در خارج از کشور آلمان (کنسولگری یا سفارت)، قرار ملاقات باید از قبل تنظیم شده باشد.

اگر مایل به کار در کشور آلمان هستید، باید به صورت جداگانه درخواست کنید. شهروندان اتحادیه اروپا، ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس معاف از این قاعده هستند.

به پایان مقاله (ورود به آلمان Germany Entering) رسیدیم، امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب محترم مفید واقع شود. در صورتیکه هر گونه سوال، نظر و یا پیشنهادی در مورد این مطلب، خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا دارید، از طریق فرم زیر می توانید اقدام نمایید. کارشناسان پرگاس در اسرع وقت به سوال هایتان پاسخ خواهند داد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up