حفاظت از محیط زیست

turkey-flag-background

نمایشگاه حفاظت از محیط زیست

Environmental protection exhibition

در این بخش از سایت، اطلاعات مهم برگزاری نمایشگاه حفاظت از محیط زیست کشور ترکیه در سال 2024 تقدیم بازرگانان، شرکت کنندگان و مصرف کنندگان محترم این حوزه می گردد تا با کسب اطلاعات لازم در مورد زمان و محل برگزاری این نمایشگاه، برنامه ریزی دقیقتری جهت شرکت در این نمایشگاه بین المللی نمایند. لازم به ذکر است، شرکت پرگاس در تمامی مراحل (طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه، هماهنگی جهت اسکان پرسنل، ترانسفر در طول مدت اسکان، گروه مترجم جهت پشتیبانی و…)، تمامی خدمات لازم را در یک پکیج کامل تقدیم بازدیدکنندگان و شرکت کنندکان گرامی می نماید.

نام نمایشگاهموضوع نمایشگاهزمان برگزاریمحل برگزاریشهر
Solarex Istanbulنمایشگاه انرژی و فن آوری خورشیدیپنجشنبه 4 آوریل 2024 لغایت 6 آوریلمرکز نمایشگاه استانبول یشیلکویاستانبول
توضیحات نمایشگاه: نمایشگاه انرژی و فن آوری خورشیدی Solarex Istanbul اولین و تنها نمایشگاه انرژی خورشیدی ترکیه است که به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا گامهای بلندی در جهت تبدیل شدن به یک مرکز تولید در زمینه انرژی خورشیدی بردارد.

شرکت پرگاس با کادری مجرب و دلسوز در زمینه انواع خدمات نمایشگاهی، از قبیل اخذ ویزا، رزرو غرفه و…، در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد

امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب محترم مفید واقع شود. در صورتیکه هر گونه سوال، نظر و یا پیشنهادی در مورد این مطلب، خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا دارید، از طریق فرم زیر و شماره های تماس پایین صفحه، می توانید اقدام نمایید. کارشناسان پرگاس در اسرع وقت به سوال هایتان پاسخ خواهند داد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up