نمایشگاه حمل و نقل و دریانوردی

turkey-flag-background

نمایشگاه حمل و نقل و دریانوردی

Exhibition of shipping, seafaring

در این بخش از سایت، اطلاعات مهم برگزاری نمایشگاه حمل و نقل و دریانوردی ترکیه در سال 2020 تقدیم شرکت کنندگان و مصرف کنندگان محترم این حوزه می گردد تا با کسب اطلاعات لازم در مورد زمان و محل برگزاری این نمایشگاه، برنامه ریزی دقیقتری جهت شرکت در این نمایشگاه بین المللی نمایند. لازم به ذکر است، شرکت پرگاس در تمامی مراحل (طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه، هماهنگی جهت اسکان پرسنل، ترانسفر در طول مدت اسکان، گروه مترجم جهت پشتیبانی و…)، تمامی خدمات لازم را در یک پکیج کامل تقدیم بازدیدکنندگان و شرکت کنندکان گرامی می نماید.

نام نمایشگاهموضوع نمایشگاهزمان برگزاریمحل برگزاریشهر
CNR EURASIA BOAT SHOW 2020 Februaryپانزدهمین نمایشگاه بین المللی قایق، تجهیزات و لوازم جانبی دریاییجمعه 21 فوریه 2020 لغایت یکشنبه 1 مارس 2020نمایشگاه مرکزی استانبولاستانبول
توضیحات نمایشگاه: این نمایشگاه، رویدادی بزرگ است که کل صنعت مربوط به انواع قایق و تجهیزات و لوازم جانبی آن را در بر می گیرد. در این رویداد تجهیزات و لوازم جانبی غواصی، تجهیزات ورزشی آبی، بادبان، لباس و لوازم جانبی دریانوردی، ناوبری و بهداشت در صنعت دریایی و قایق در اختیار مراجعه کنندگان قرار میگیرد. در این نمایشگاه، متخصصان صنعت دریایی و کشتیرانی، در تلاشند که درب های تجاری جدیدی را برای علاقه مندان باز کنند.

شرکت پرگاس با کادری مجرب و دلسوز در زمینه انواع خدمات نمایشگاهی، از قبیل اخذ ویزا، رزرو غرفه و…، در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد

امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب محترم مفید واقع شود. در صورتیکه هر گونه سوال، نظر و یا پیشنهادی در مورد این مطلب، خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا دارید، از طریق فرم زیر و شماره های تماس پایین صفحه، می توانید اقدام نمایید. کارشناسان پرگاس در اسرع وقت به سوال هایتان پاسخ خواهند داد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up