متخصصان واجد شرایط

germany-immigration-flag-background

متخصصان واجد شرایط Highly Qualified Workers

در این مقاله شرایط کامل جهت اخذ اقامت کشور آلمان از طریق حرفه و تخصص برای متخصصان واجد شرایط تقدیم متقاضیان مهاجرت به کشور آلمان می شود تا با مطالعه اطلاعات کامل در این زمینه گامی بهتر و مطمئن تر در این زمینه بردارند.

متخصصان واجد شرایط

متخصصین حرفه ای واجد شرایط

این دسته از متقاضیان مهاجرت به کشور آلمان یعنی متخصصین حرفه ای واجد شرایط می توانند بلافاصله و در سریع ترین زمان، اقامت اسکان برای کار در شرایط ذیل را دریافت کنند:

طبق قانون اقامت، افرادی که واجد شرایط هستند، دانشمندان خاصی هستند که دارای دانش فنی ویژه و همچنین پرسنل آموزش دیده و علمی در موقعیت های برجسته هستند. متخصصین علاوه بر واجد شرایط بودن (ذکر شده در بالا)، باید یک پیشنهاد شغلی خوب نیز داشته باشند. اثبات حداقل درآمد الزامی نیست، با این حال باید دارای تمکن مالی بدون نیاز به کمک دولتی نیز باشند. رضایت آژانس استخدامی فدرال آلمان برای اعطای مجوز اقامت برای افراد واجد شرایط نیاز نیست (براساس بخش 19 قانون مهاجرت).

اگر کارت آبی اتحادیه اروپا را دارا هستید، پس از 33 ماه اشتغال و واجد شرایط بودن و برآوردن تمام الزامات لازم (از جمله تأمین مشارکت در بیمه قانونی)، از اجازه اقامت برخوردار می شوید. اگر شما مهارت کافی در زبان آلمانی (سطح B1) داشته باشید، مجوز اقامت شما پس از 21 ماه از زمان اشتغال به کار (بر اساس قانون بخش 19الف بند 3 قانون مهاجرت) صادر می شود.

متخصصان واجد شرایط همچنین باید در این دوره، بیمه تامین اجتماعی را پرداخت کرده باشید. این دستورالعمل در مورد متخصصان حرفه ای واجد شرایط می باشد و هدف از آن جذب و تسهیل مراحل مهاجرت آنها می باشد.

متخصصان واجد شرایط

به پایان مقاله (متخصصان واجد شرایط Highly Qualified Workers) رسیدیم، امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب محترم مفید واقع شود. در صورتیکه هر گونه سوال، نظر و یا پیشنهادی در مورد این مطلب ، خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا دارید، از طریق فرم زیر می توانید اقدام نمایید. کارشناسان پرگاس در اسرع وقت به سوال هایتان پاسخ خواهند داد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up