جواهرات، ساعت و لوازم جانبی

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_right
  3. نمایشگاه ترکیه
  4. chevron_right
  5. جواهرات، ساعت و لوازم جانبی
turkey-flag-background

جواهرات، ساعت و لوازم جانبی

Jewelery, Watches And Accessories

در این بخش از سایت، اطلاعات مهم برگزاری نمایشگاه جواهرات، ساعت و لوازم جانبی ترکیه در سال 2020 تقدیم شرکت کنندگان و مصرف کنندگان محترم این حوزه می گردد تا با کسب اطلاعات لازم در مورد زمان و محل برگزاری این نمایشگاه، برنامه ریزی دقیقتری جهت شرکت در این نمایشگاه بین المللی نمایند. لازم به ذکر است، شرکت پرگاس در تمامی مراحل (طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه، هماهنگی جهت اسکان پرسنل، ترانسفر در طول مدت اسکان، گروه مترجم جهت پشتیبانی و…)، تمامی خدمات لازم را در یک پکیج کامل تقدیم بازدیدکنندگان و شرکت کنندکان گرامی می نماید.

نام نمایشگاهموضوع نمایشگاهزمان برگزاریمحل برگزاریشهر
ISTANBUL JEWELRY SHOW 2020 Marchپنجاهمین نمایشگاه بین المللی جواهرات، ساعت و تجهیزات استانبولپنجشنبه 19 مارس 2020 لغایت یکشنبه 22 مارس 2020نمایشگاه مرکزی استانبولاستانبول
توضیحات نمایشگاه: این نمایشگاه در ماه مارس، بهترین لوازم جانبی مد و جواهرات را در خاورمیانه به نمایش می گذارد. این رویداد محصولاتی از قبیل جواهرات، طلا، الماس، مروارید، سنگ های مصنوعی، نقره و سنگهای قیمتی را به نمایش می گذارد.

شرکت پرگاس با کادری مجرب و دلسوز در زمینه انواع خدمات نمایشگاهی، از قبیل اخذ ویزا، رزرو غرفه و…، در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد

امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب محترم مفید واقع شود. در صورتیکه هر گونه سوال، نظر و یا پیشنهادی در مورد این مطلب، خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا دارید، از طریق فرم زیر و شماره های تماس پایین صفحه، می توانید اقدام نمایید. کارشناسان پرگاس در اسرع وقت به سوال هایتان پاسخ خواهند داد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست