نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_right
  3. نمایشگاه ترکیه
  4. chevron_right
  5. نمایشگاه چاپ و بسته بندی
turkey-flag-background

نمایشگاه چاپ و بسته بندی

Printing And Packaging Exhibition

در این بخش از سایت، اطلاعات مهم برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی ترکیه در سال 2020 تقدیم بازرگانان، شرکت کنندگان و مصرف کنندگان محترم این حوزه می گردد تا با کسب اطلاعات لازم در مورد زمان و محل برگزاری این نمایشگاه، برنامه ریزی دقیقتری جهت شرکت در این نمایشگاه بین المللی نمایند. لازم به ذکر است، شرکت پرگاس در تمامی مراحل (طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه، هماهنگی جهت اسکان پرسنل، ترانسفر در طول مدت اسکان، گروه مترجم جهت پشتیبانی و…)، تمامی خدمات لازم را در یک پکیج کامل تقدیم بازدیدکنندگان و شرکت کنندکان گرامی می نماید.

نام نمایشگاهموضوع نمایشگاهزمان برگزاریمحل برگزاریشهر
Sign Istanbul 2020بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت تبلیغات و چاپ دیجیتالپنجشنبه 17 سپتامبر 2020 لغایت یکشنبه 20 سپتامبر 2020نمایشگاه و مرکز کنگره Tüyapاستانبول
توضیحات نمایشگاه: در این نمایشگاه جدیدترین محصولات مانند ماشین های چاپ دیجیتال، ماشین آلات چاپ نساجی، ماشین آلات چاپ روی صفحه نمایش، ماشین های لیزری، روتر و برش CNC، مواد تبلیغاتی و چاپی، جوهر، سیستم های Led، محصولات صنعتی و ... به معرض نمایش در خواهند شد.

شرکت پرگاس با کادری مجرب و دلسوز در زمینه انواع خدمات نمایشگاهی، از قبیل اخذ ویزا، رزرو غرفه و…، در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد

امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب محترم مفید واقع شود. در صورتیکه هر گونه سوال، نظر و یا پیشنهادی در مورد این مطلب، خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا دارید، از طریق فرم زیر و شماره های تماس پایین صفحه، می توانید اقدام نمایید. کارشناسان پرگاس در اسرع وقت به سوال هایتان پاسخ خواهند داد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست