خود اشتغالی

germany-immigration-flag-background

خود اشتغالی Self Employed

اگر قصد دارید به عنوان یک کارآفرین به آلمان مهاجرت نمایید، می توانید اجازه اقامت برای خود اشتغالی دریافت نمایید، که مستلزم برآورده کردن منافع اقتصادی یا نیازهای منطقه میباشد. کسب و کار باید تاثیر مثبتی بر اقتصاد آلمان داشته باشد و تمکن مالی داشته باشید (بر اساس بند 1، بخش 1 قانون مهاجرت).

خود اشتغالی

این الزامات بستگی به معیارهای ذیل دارد:

  • قابل اجرا بودن ایده کسب و کار
  • تجربه کسب و کار متقاضی
  • مقدار سرمایه اولیه
  • تأثیرات کار بر وضعیت اشتغال و تحصیلات
  • کمک به نوآوری و تحقیق

در حال حاضر در آلمان زندگی می کنید و قصد دارید خود اشتغالی در ارتباط با مطالعات دانشگاهی / کار علمی خود انجام دهید:

اگر از یک دانشگاه آلمانی فارغ التحصیل شده اید و اجازه اقامت برای استخدام یا تحقیق را به عنوان یک محقق یا آکادمیک کسب کرده اید، در این موارد، در صورتی که کار مورد نظر مرتبط با تحصیلات دانشگاهی یا کار قبلی شما به عنوان محقق باشد، می توانید اجازه اقامت برای خود اشتغالی را دریافت کنید.

مجوز اقامت خود اشتغالی برای حداکثر 3 سال صادر می شود. اگر در حال حاضر در آلمان دارای مجوز اقامت و کار هستید و قصد دارید اقامت خود را به خود اشتغالی تغییر دهید.  مجوز اقامت به طور کلی هم برای استخدام و هم خوداشتغالی صادر میشود.

اگر اجازه اقامت برای خوداشتغالی دریافت کرده اید، مجاز هستید بدون داشتن مجوز اقامت جدید (بر اساس 21 بند 6 قانون مهاجرت) ایجاد خوداشتغالی نمایید و این امر مستلزم مجوزهای قانونی میباشد که مجوز صادر شده و یا در انتظار صدور می باشد. به عنوان یک فرد خود اشتغال، اگر ایده کسب و کار خود را با موفقیت اجرا کرده و تمکن مالی برای امرار معاش داشته باشید، می توانید اجازه اقامت را پس از 3 سال کسب نمایید. (بخش 21 بند 4 قانون مهاجرت).

خود اشتغالی

به پایان مقاله (خود اشتغالی Self Employed) رسیدیم، امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب محترم مفید واقع شود. در صورتیکه هر گونه سوال، نظر و یا پیشنهادی در مورد این مطلب ، خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا دارید، از طریق فرم زیر می توانید اقدام نمایید. کارشناسان پرگاس در اسرع وقت به سوال هایتان پاسخ خواهند داد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up